Portfolio Category: TV Programy

OTO

Slávnostný galavečer pri príležitosti udeľovania cien OTO - Osobnosť televíznej obrazovky. Prestížna divácka anketa, v ktorej diváci každoročne hlasujú za svoje najobľúbenejšie televízne osobnosti a programy. Spoločnosť NUNEZ NFE je súčasťou tohto projektu od roku 2014.
Viac

Slnko v sieti

Slávnostný galavečer pri príležitosti udeľovania národných filmových cien Slnko v sieti za najkvalitnejšie filmy a tvorivé výkony za uplynulý rok. Spoločnosť NUNEZ NFE je súčasťou tohto projektu od roku 2016.  
Viac

Zem spieva

ZEM SPIEVA VÍŤAZOM MEDZINÁRODNEJ SÚŤAŽE PITCH&PLAY: Folklórnemu formátu spoločnosti NUNEZ NFE a RTVS a sa podarilo uspieť v prestížnej súťaži Pitch&Play v kategórii tzv. non-scripted pôvodných formátov na medzinárodnom televíznom veľtrhu NATPE v Budapešti. Zem spieva zažiarilo v konkurencii 11 televíznych programov zo 7 krajín.  O celkovom víťazovi nakoniec rozhodla odborná porota v zložení Levina…
Viac

CE∙ZA∙AR

Slávnostný galavečer pri príležitosti udeľovania významných architektonických cien CE∙ZA∙AR – Cena za architektúru. Spoločnosť NUNEZ NFE je súčasťou tohto projektu od roku 2014.  
Viac